Diğer Telefonlar 30 Haziran 2013, 09:53
huawei-honor-3

Huawei Honor 3’ün Özellikleri ve Görseli

Ülkemizde pek tanınmayan fakat dünya mobil pazarında iyi bir satış rakamına sahip olan Huawei’nin Honor 3’ün özellikleri belli oldu. Huawei’nin orta seviye ürünlerinden birisi olacak olan Honor 3, 1.5 GHz hızında çalışan dört çekirdekli işlemciden güç alıyor. 4.7-inç büyüklüğünde 720p çözünürlüğünde ekrana sahip olan üründe 2 GB RAM yer alıyor.  13 MP arka kameraya ve 1.3 MP ön kameraya sahip olan üründe 8 GB dahili hafıza bulunuyor. MicroSD kart girişine de sahip olan ürünün hafızası böylelikle microSD kart yardımıyla arttırılabiliyor.

huawei-honor-3

Performans bakımından oldukça iyi bir olan Huawei Honor 3, Android 4.2.2 Jelly Bean işletim sistemine sahip. Huawei’nin Emotion 1.6 kullanıcı arayüzüne sahip olan ürünün ne zaman satışa sunulacağı konusunda bir bilgi bulunmamakta. Ürünün fiyatı konusunda da herhangi bir bilgiye yer verilmemiş.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Benzer İçerikler

Yapılan Yorumlar (1)

  1. Hasan

    Huwai oldukça başarılı geliyor bana ama daha kullanma şansım pek olmadı.

    Cevapla

Yorum Yap