Samsung 29 Haziran 2013, 09:22
samsung-galaxy-memo

Samsung Galaxy Memo Göründü

Üst seviye akıllı telefon tanıtımlarıyla herkesin büyük ilgisini çeken Samsung, orta ve alt seviye akıllı tanıtımına da hız kesmeden devam ediyor. Son olarak Galaxy Memo isimli bir modelle karşımıza çıkan firmanın bu ürünü şimdilik Samsung tarafından doğrulanmadı. Sammobile tarafından sızdırılan bilgilere göre Galaxy Memo 1.4 GHz hızında çalışan dört çekirdekli işlemciden güç alıyor. 4.5-inç büyüklüğünde Full HD LCD ekrana sahip olduğu belirtilen üründe S Pen desteği de bulunmakta. 2 GB RAM’e sahip olan ürünün arka kısmında 8 MP çözünürlüğünde kameranın yer aldığı belirtiliyor.

samsung-galaxy-memo

Üst ve orta seviye bir ürün olduğu görünen Galaxy Memo’nun şimdilik ne zaman satışa sunulacağı konusunda bir bilgiye yer verilmezken, ürün hakkında önümüzdeki ay daha fazla bilgi internete sızacaktır. Görselde Galaxy S4’ün tasarımına benzeyen Galaxy Memo’nun hakkında gelişecek yeni bilgilerden sizleri haberdar etmeye çalışacağız.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap