Fotoğrafçılık 28 Haziran 2013, 08:10
flayvr - photo gallery

flayvr – photo gallery, Fotoğraf Galerisi Uygulaması

Android telefonlarda ve tabletlerde artık en çok önem verilen nokta kameranın çekim özelliği. Birçok kişi eskiden olduğu gibi fotoğraf makinesi almak yerine artık telefonları veya tabletleriyle o anlarını ölümsüzleştirebiliyor. Çektiğimiz onlarca fotoğrafı galeride aramak ve düzenlemek için ayrı bir uygulama yükleme bizlere oldukça sıkıntı yaratıyordu. İşte bu yazımızda sizlere flayvr – photo gallery isimli uygulamayla birlikte bu sorunlardan nasıl kurtulacağımızdan bahsedeceğiz. Ücretsiz bir uygulama olan flayvr – photo gallery sahip olduğu basit yapısı sayesinde oldukça kullanışlı bir uygulama.

flayvr - photo gallery

Uygulama içerisinde yer alan birden fazla seçenekte resimlerinizi ve videolarınızı farklı şekillerde görebiliyorsunuz. İsterseniz videolarınızı ayrı bölmelerde, isterseniz de fotoğraflarınız ayrı bölmelerde sizler için sıralanıyor. Bulmak istediğiniz fotoğrafı rahatlıkla sayfa geçişi yaparak bulabilir, bulduğunuz fotoğrafın da üzerine tıklayarak kolaylıkla görüntüleyebilirsiniz. flayvr – photo gallery bünyesinde ayrıca düzenleme seçeneği de bulunmakta. Böylelikle istediğiniz fotoğraf üzerinde rahatlıkla düzenlemeler gerçekleştirebiliyorsunuz.

flayvr – photo gallery Android uygulaması için hazırlanmış olan video:

Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulan flayvr – photo gallery uygulaması ile cihazınızın kendi galerisi yerine daima bu uygulamayı tercih edeceğinizden eminiz. Uygulamayı indirmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz. Düşük RAM ve işlemci tüketimi sayesinde cihazınızı kastırmayan bu uygulamayla sizleri baş başa bırakalım.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap