Sony 27 Haziran 2013, 15:51
sony-honami

Sony Honami’nin Görseli Ortaya Çıktı

Sony’nin geçtiğimiz günlerde tanıttığı Xperia Z Ultra modelinin ardından şimdi de gözler Honami isimli modele çevrildi. Kamera özelliği ile ön plana çıkan bu modelin bir görseli internete sızdı. Lakin bu görüntünün kesin olarak Sony Honami olduğunu söylemek oldukça yanlış olur. Görselde görüldüğü üzere ürünün sol kısmında Xperia Z Ultra dururken sağ kısmında da Xperia ZL Brezilya versiyonu görünüyor. Böylelikle Honami’nin iki ürün arasındaki boyutu ortaya çıkarılmaya çalışılmış.

sony-honami

Beyaz renge sahip olan Sony Honami’nin 5-inç veya biraz daha büyük bir ekrana sahip olduğu görülmekte. Arka kısmının oldukça düz olduğu ve diğer kamera özellikli akıllılarda olduğu gibi herhangi bir çıkıntının görülmediği ürünün kamerasının yanında LED flaşa yer verilmiş. Ağustos ayı içerisinde tanıtılması beklenen bu ürünün 2.3 GHz hızında çalışan 4 çekirdekli Snapdragon 800 işlemciyi kullanması bekleniyor. Adreno 330 grafik işlemciye sahip olması beklenen ürünün ekran çözünürlüğü de Full HD olacak. 20 MP kameraya sahip olması beklenen ürünün 2 GB RAM ve 32 GB dahili hafızaya sahip olması öngörülmekte. 3.000 mAh bataryaya sahip olduğu belirtilen ürünün ayrıca Sony Bravia Engine 3 desteğine 4G LTE teknolojilerine sahip olması bekleniyor.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap