LG 26 Haziran 2013, 21:20
lg-g2

LG G2’nin Görseli Göründü

Akıllı telefon pazarının en çok satış gerçekleştiren firmalarından birisi olan LG’nin yeni ürünü Optimus G2’nin basın görseli internete sızdırıldı. Muhtemelen 7 Ağustos’ta tanıtılacak olan ürünün isminin Evleaks ekibi tarafından paylaşılan görselde LG G2 olarak görülmekte. Bu da bize LG’nin üst seviye modellerini G isimlendirmesi adı altında toplayacağını gösteriyor. Göz takip teknolojisine sahip olması beklenen LG G2’nin Snapdragon 800 platformunu kullanılması bekleniyor. 2 GB RAM’e sahip olaması düşünülen ürünün ekran çözünürlüğü ise büyük bir ihtimalle Full HD olacak.

lg-g2

13 MP kameraya sahip olması beklenen ürünün görselinde görüldüğü üzere ön kısımda ve yan kısımda herhangi bir tuşa yer verilmemiş. 7 Ağustos’ta gerçekleşecek etkinlikte tanıtılacak olan bu ürünün bu yeni tasarımıyla birlikte farklı bir hava yaratması bekleniyor. Tuşsuz yapıda nasıl kullanım sunulacağı konusunda herhangi bir bilgiye yer verilmemiş olan ürünün hakkında gelişecek yeni bilgilerden sizleri haberdar edeceğiz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap