Diğer Tabletler 25 Haziran 2013, 08:26
huawei-mediapad-7-vogue

Huawei’den Hem Telefon Hemde Tablet Özellikli Ürün “MediaPad 7 Vogue”

Akıllı telefon pazarında ülkemizde olmasa da Orta Asya pazarında  çok yüksek satışlar gerçekleştiren Huawei, MediaPad 7 Vogue isimli yeni bir modelini tanıttı. Telefon özellikli tablet olarak tanıtabileceğimiz MediaPad 7 Vogue orta seviye özelliklere sahip. 7-inç büyüklüğünde ve 1024 x 600 piksel çözünürlüğünde IPS ekran kullanan ürün 1.2 GHz hızında çalışan dört çekirdekli K3V2 olduğu tahmin edilen işlemciden ve 1 GB RAM’den güç alıyor. 8 GB dahili hafızaya sahip olan tablette ayrıca microSD kart yuvası da yer almakta, böylelikle cihazın hafızası microSD kart yardımıyla arttırılabiliyor.

huawei-mediapad-7-vogue

Android 4.1 işletim sistemini kullanan cihazda Wi-Fi ve 3G teknolojileri yer alıyor. 9.5 mm kalınlığında ve 335 gram ağırlığında olan cihazın bataryası ise 4.100 mAh olarak belirtilmekte. Bu batarya ile cihaz 8 saatlik video izletme veya 20 saatlik konuşma sunabiliyor. Ürünün fiyatı konusunda şimdilik bir bilgiye yer verilmezken Haziran sonunda Çin pazarında yerini alması beklenmekte. Çin pazarından sonra Huawei’nin bu ürünü global pazara sunması beklentiler içerisinde.

Ülkemiz pazarında da görebileceğimiz bir ürün olan MediaPad 7 Vogue’nin uygun fiyata satılırsa iyi bir kullanıcı kitlesine ulaşacağından eminiz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap