Araçlar 25 Haziran 2013, 16:44
hemenmasa-

Hemen Masa, Online Restoran Rezervasyon Uygulaması

Android, iOS gibi mobil işletim sistemleri popülerleştikçe gündelik işlerimiz de oldukça pratik bir hal almaya başladı. Tek tuşla yemek siparişi vermek, özel günlerde istenilen kişilere çiçek, hediye göndermek artık neredeyse hiç zahmet göstermeden birkaç dokunma ile gerçekleştirilebiliyor. Bu yazımıza konuk olan Hemen Masa uygulaması da rezervasyon ile çalışan restoranlara gitmek isteyen mobil cihaz kullanıcılarını büyük bir zahmetten kurtarıyor. Gidilmek istenilen restoran popüler bir mekansa telefonda dakikalarca rezervasyon sırası beklemek ve sonunda yer kalmadığı için istenilen mekana gidememek bu tarz durumlarda karşılaşılacak en kötü senaryolardandır. Hemen Masa uygulaması içerisinde bulundurduğu anlaşmalı yüzlerce restorana internet üzerinden kolayca rezervasyon yaptırmanızı sağlıyor.

hemenmasa-hemenmasa-2

2012 yılında başlatılan Hemen Masa projesi bugüne kadar geçen zamanda bünyesine birçok yeni mekanı kattı. Birkaç basit kişisel bilgi verilerek kayıt olunabilen uygulama üzerinden İstanbul’un birçok gözde mekanına rezervasyon yaptırılabiliyor. Birkaç gün önce yeni sürümü Android işletim sistemli cihaz kullanıcılarına sunulan uygulamanın boyutu yaklaşık 3 MB. Uygulamanın istediği izinlere bakacak olursak; bulunduğunuz konuma göre restoran araması yapabilmek için GPS üzerinden konum bulma ve internet üzerinden restoran adres bilgilerini harita üzerinde gösterebilmek için ağ erişimi.

Android işletim sistemi en az 2.2 olan cihazlarda sorunsuz olarak çalışabilen uygulamayı aşadağıdaki bağlantıyı kullanarak cihazınıza indirebilirsiniz.

hemenmasa-apk

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap