Android Haberler 25 Haziran 2013, 22:41
AgeOfEmpires

Age of Empires Android’e Geliyor!

Bir zamanların en popüler oyunlarından birisi olan Age of Empires’in Android platformu için oyunu çıkmaya hazırlanıyor. Japon menşeli Nikkei tarafından yayınlanan habere göre Microsoft’un bu oyunu kısa süre sonra Android platformundaki yerini alacak. Klav adlı geliştirici tarafından geliştirileceği belirtilen oyunun ücretsiz olarak sunulacağı belirtilen haberler arasında yer alıyor. Microsoft ve Klab işbirliği ile sunulacak olan Age of Empires’in online olarak oynanabilir olup olmayacağı konusunda ise şimdilik bir bilgiye yer verilmemiş.

AgeOfEmpires

Android platformunda yer alacak olan Age of Empires’ın ardından Microsoft’un diğer oyunlarının da yer almasını bekliyoruz. Belkide Microsoft’un oyunlarının ardından Nintendo ve Sony gibi büyük oyun geliştiricilerinin oyunları da kısa zamanda Android platformunda yer alabilir. Bakalım bunu zaman gösterecek.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap