Araçlar 24 Haziran 2013, 14:43
denizbank-2

MobilDeniz, Denizbank Android Uygulaması

Web sitemizde siz kullanıcılarımıza Denizbank ile ilgili fastPay isimli GSM hattınız üzeriden para transferi yapabileceğiniz bir uygulamadan bahsetmiştik. Bu yazımızda ise birçok bankacılık işlemlerini mobil cihazlarınız üzerinden yapabilmenizi sağlayacak olan Mobil Deniz uygulamasından bahsedeceğiz. Denizbank tarafından geliştirilip, kullanıcılara sunulan uygulama üzerinden para piyasaları takibi, Denizbank şubesi – ATM’si bulma, hesap yönetimi, para transferi gibi birçok işlemi kolaylıkla yapabilirsiniz. Uygulamayı kullanabilmeniz için Denizbank müşterisi olmanız gerekiyor. Uygulama üzerinde oturum açabilmeniz için ise daha önceden Denizbank’ın internet bankacılığı uygulaması olan Açık Deniz İnternet Bankacılığında oturum açmış olmanız, oradaki kullanıcı adı ve parola bilgilerinizi bilmeniz gerekiyor.

denizbank-1denizbank-2

Uygulama üzerinde oturum açtıktan sonra Hesaplar menüsünden sizin adınıza tanımlanmış olan vadeli ve vadesiz Denizbank hesaplarınızı görüntüleyebilirsiniz. Transferler menüsünü kullanarak ister başka bir Denizbank hesaplarına havale olarak ister de farklı bir bankada yer alan hesaplara EFT olarak para transferi gerçekleştirebilirsiniz. Uygulamanın adres bölümünden cihazınızın GPS özelliğini de kullanarak size en yakın Denizbank şubesini ve ATM’sini bulabilir, harita üzerinden yol tarifi alabilirsiniz. Ayrıca uygulama üzerinden toplam miktar ve vade bilgilerini girerek, kredi başvurusunda bulunabilir veya kredi taksitlendirme oranlarını görüntüleyebilirsiniz.

Aşağıdaki bağlantıyı kullanarak Deniz Bank İnternet Bankacılığı uygulamasını cihazınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

denizbank-apk

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap