Sosyal 23 Haziran 2013, 17:27
quick

Quick Social ile Sosyal Paylaşım Sitelerindeki Hesaplarınızı Kolayca Yönetin

Facebook, Twitter gibi sosyal paylaşım sitelerinin gün geçtikçe hayatımıza dahil olması ile birlikte, kullanıcılara yalnızca bu web sitelerinin resmi uygulamaları yetmemeye başladı. Mobil uygulama geliştiricileri tarafından geliştirilip, kullanıcılara sunulan ek uygulamalar ile sosyal paylaşım sitelerinin kullanımları oldukça pratik bir hal aldı. Bu yazımızda bahsedeceğimiz uygulama Facebook, Twitter ve Google+ hesaplarınızı pratik olarak kullanabilmenizi sağlayan; Quick Social.

quick

Tablet bilgisayar desteği de bulunan uygulama üzerinden Facebook, Twitter ve Google+ hesapları widget uygulamaları yardımı ile kullanılabiliyor. Uygulamayı sisteminize kurduktan sonra widget menüsünden uygulama ile ilgili uygulamayı cihazınızın ana ekranına yerleştirmeniz gerekiyor. Daha sonra widget uygulamasının üstüne dokunarak ayarlar penceresinden uygulama ayarlarını yapabilirsiniz. Uygulamanın Facebook erişim özelliği ile kullandığınız widget uygulaması üzerinde istediğiniz resim, yazı veya videoyu sürükleyerek hesabınız üzerinden paylaşabilirsiniz. Aynı işlemleri Twitter ve Google+ hesaplarınız için de gerçekleştirebilirsiniz. Sürükleyerek paylaşma özelliğini aktif etmek için uygulamanın ayarlar menüsünden istediğiniz sosyal paylaşım siteleri için ‘Quick Share’ özelliğini aktif konuma getirmelisiniz. Google Play Store üzerinde uygulamanın ücretli ve ücretsiz iki farklı sürümü bulunuyor. Uygulamanın deneme amaçlı kullanıcılara sunulan ücretsiz sürümünde zaman kısıtlaması bulunuyor.

Aşağıdaki bağlantıyı kullanarak uygulamanın ücretli, tam sürümüne  1.06 $ karşılığında sahip olabilirsiniz.

quick-apk

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap