Diğer Telefonlar 23 Haziran 2013, 21:08
Gigabyte-GSmart-Maya

Gigabyte GSmart Maya’nın Özellikleri ve Fiyatı

Ülkemiz pazarında bilgisayar donanımları ile tanıdığımız Gigabyte, GSmart Maya isimli akıllısını ülkemiz pazarında satışa sunuyor. 4.5-inç büyüklüğünde 960 x 540 piksel çözünürlüğünde IPS ekrana sahip olan ürün 1 GHz hızında çalışan Cortex-A9 tabanına sahip çift çekirdekli işlemciden güç alıyor. 1 GB RAM’e sahip olan GSmart Maya’nın 4 GB dahili hafızası bulunmakta. microSD kart yuvasına da sahip olan akıllı böylelikle +32 GB daha hafızaya sahip olabiliyor. Android 4.1 Jelly Bean işletim sistemini kullanan ürün bu özellikleriyle orta sınıfta yer alıyor.

Gigabyte-GSmart-Maya

Wi-Fi ve Bluetooth veri transfer teknolojilerine sahip olan ürünün arka kısmında 8 MP çözünürlüğünde kamera yer alırken ön kısmında da 2 MP çözünürlüğünde kamera bulunuyor. Çift SIM kart desteği sunan akıllı 1.700 mAh büyüklüğünde bir bataryaya sahip. Farklı renk seçenekleri ile satışa sunulacak olan ürünün satış fiyatı ise 699TL olarak belirtiliyor.

Bilgisayar donanımı konusunda ülkemiz pazarında en çok satış gerçekleştiren firmalardan olan Gigabyte’ın GSmart Maya isimli bu akıllısı ile ülkemiz pazarında nasıl bir satış rakamına ulaşacağını merak ediyoruz. Umarız ki Gigabyte yeni akıllı cihazlarını da ülkemize sokar ve böylelikle uygun fiyata kaliteli cihazlar alabiliriz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap