Klasik Oyunlar 23 Haziran 2013, 09:51
altin-1

Altın Avcısı, Eğlenceli Bir Android Oyunu

Uygulama tanıtımları ve Android ile ilgili haberler dışında siz kullanıcılarımıza, boş zamanlarınızı değerlendirebileceğiniz, eğlenceli Android oyunlarını da tanıtmaya çalışıyoruz. Bu yazımızda konuğumuz olan oyun ise; Altın Avcısı isimli, Flash oyun sitelerinde oldukça popüler bir oyunun Android işletim sistemli cihazlar için geliştirilmiş bir sürümü. Oyundaki amacımız, karakterimizin elindeki ip makarası ile oyun alanındaki altınları ve değerli taşları toplamasını sağlamak. Tabi bunu yaparken de kurukafa, kemik ve taşlar gibi engellerden de karakterimizi korumamız gerekiyor.

altin-1

Oyun esnasında anlık olarak ne kadar para edecek altın ve değerli taş topladığınızı oyun ekranındaki ‘Money’ bölümünden takip edebiliyorsunuz. Ayrıca yine oyundaki kaçında seviyede olduğunuzu ve oyunu bitirmek için ne kadar süreniz kaldığını da oyun ekranında takip edebiliyorsunuz. Oyunda yüksek puanlar almak ve ileri seviyelere geçebilmek için altınları ve değerli taşları topladığınız ipi oldukça dikkatli kontrol etmelisiniz. Böylece cihazınızın ekranına oldukça hassas bir şekilde dokunarak istediğiniz bölgelere nokta atışı ip gönderebilirsiniz. Google Play Store sayfası üzerinden 20.000’den fazla defa indirilen oyun yaklaşık 10 MB boyutunda. Oyunu cihazlarınızda sorunsuz olarak çalıştırabilmeniz için cihazınıza yüklü Android işletim sistemi sürümünün en az 2.3 olması yeterli.

Aşağıdaki bağlantıyı kullanarak Altın Avcısı oyununu cihazınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

altin-apk

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap