Samsung 20 Haziran 2013, 08:11
galaxy-s4-zoom-1

Samsung Galaxy S4 Zoom’un Ülkemiz Fiyatı Belli Oluyor

Samsung’un telefon-kamera karışımı akıllı cihazı olan Galaxy S4 Zoom’un Avrupa satış fiyatı belli oldu. İlk olarak İngiltere’de ön siparişe sunulan cihazın vergiler dahil fiyatı 733 Dolar olarak belirlendi. Yakın zamanda raflardaki yerini alacak olan ürünün özelliklerini bilmeyen arkadaşlarımız için kısaca özelliklerinden kısaca bahsedelim. 1.5 GHz hızında çalışan çift çekirdekli Exynos 4212 işlemcisini kullanan akıllı 1.5 GB RAM’e sahip. 8 GB dahili hafızaya sahip olan ürünün hafızası microSD kart yardımıyla arttırılabiliyor. 4.3-inç büyüklüğünde ekrana sahip olan cihaz en iyi çözünürlükte görüntü sunmaya çalışıyor.

galaxy-s4-zoom galaxy-s4-zoom-1

Android 4.2 Jelly Bean işletim sistemi kurulu bir şekilde satışa sunulacak olan ürüne ayrıca Samsung’un TouchWiz kullanıcı arayüzü de eşlik edecek. 16 MP Xenon flaşa ve 10x optik zoom bulunan kameraya sahip olan akıllının ülkemiz pazarında iyi bir satış rakamına ulaşmasını bekliyoruz. Aynı Galaxy S4’ün satıldığı fiyattan satışa sunulmasını beklediğimiz Galaxy S4 Zoom’un ilk etap 2.000TL civarından satışa sunulmasını bekliyoruz. Tabi ki bu fiyatın kısa zamanda daha uygun bir seviyeye inmesi de normal bir durum olacak. Ülkemizdeki birçok mobil operatör aracılığıyla satılan Galaxy S4 gibi Galaxy S4 Zoom’un da bu satışlara dahil olmasını bekliyoruz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap