Android Haberler 20 Haziran 2013, 16:21
Samsung-Galaxy-Note-3

Galaxy Note 3 Eylül’den Önce Tanıtılabilir

Eylül ayında Berlin’de gerçekleşecek IFA etkinliğinde karşımıza çıkacak olan Galaxy Note 3’ün daha erken çıkma olasılığı gündeme geliyor. Bu erken yayınlanma dedikodularının olmasındaki en büyük sebep ise Galaxy S4’ün satışlarının hızlı bir şekilde düşüşe uğraması. Kısa zamanda 10 milyon satış barajını geçen Galaxy S4 son zamanda oldukça düşük satışlar gerçekleştirdi. Bu satışların az olmasını Samsung’un Galaxy S4 için parça siparişlerini azaltmasından rahatlıkla anlayabiliyoruz. Tabi ki bu nedenin dışında bir başka nedende Sony ve HTC’nin çalışmaları.

Samsung-Galaxy-Note-3

2013 yılına hızlı bir giriş yapan mobil üreticiler yılın ilk çeyreğinde büyük tanıtımlar gerçekleştirmişti. Bu tanıtımların ardından yılın üçüncü çeyreğinde sabırsızlıkla çıkmasını beklediğimiz Sony’nin Xperia ZU isimli phableti tanıtılacak. Bu tanıtımın ardından ise HTC’nin Key Lime Pie kullanacak yeni phabletini tanıtmasını bekliyoruz. Bu durum böyle olması Samsung’un Galaxy Note 3’ü daha erken tanıtma olasılığını getiriyor.

Bakalım Samsung yetkilileri Galaxy Note 3 akıllısını Eylül ayındaki IFA etkinliğinden daha önce tanıtacaklar mı?

 

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap