HTC 19 Haziran 2013, 18:17
HTC-Butterfly-S

HTC Butterfly S’in Özellikleri Belli Oldu ve Videosu Yayınlandı

HTC’nin performans bakımından en güçlü telefonu olan Butterfly S resmi olarak tanıtıldı. 5-inç büyüklüğünde Full HD çözünürlüğünde ekrana sahip olan ürün 1.9 GHz hızında çalışan dört çekirdekli Snapdragon 600 işlemci kullanıyor. HTC One’a göre daha iyi performans sunan Butterfly S’de 2 GB RAM ve 16 GB dahili hafıza bulunuyor. Ürünün dahili hafızası microSD kart yardımıyla + 64 GB daha arttırılabilmekte. Android 4.2.2 Jelly Bean işletim sistemine sahip olan ürüne ayrıca HTC’nin özel olarak geliştirdiği yazılımlar da eşlik ediyor.

HTC-Butterfly-S

HTC’nin son dönemde akıllı telefonlarında sunmuş olduğu Ultrapiksel kamera bu üründe de yer alıyor. Boomsound çift hoparlör ses sistemine sahip olan akıllı 3.200 mAh büyüklüğünde bataryaya sahip. Performans bakımından oldukça üstün olan Butterfly S 10.6 mm kalınlığa ve 160 gram ağırlığa sahip. İlk olarak Tayvan pazarında yer almasını beklediğimiz HTC’nin yeni akıllısının Tayvan fiyatı ise 770 dolar civarı olacak.

Tasarımsal olarak oldukça iyi bir yapıya sahip olan Butterfly S’in performans bakımından da oldukça üstn olduğunu söyleyebiliriz. Ülkemiz pazarında da satışa sunulacak olan bu ürünün şimdilik ne zaman satışa sunulacağı konusunda net bir bilgi bulunmamakta. Bu konuda oluşacak yeni bilgilerden sizleri haberdar etmeye çalışacağız.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap