LG 18 Haziran 2013, 07:39
LG-Optimus-L4-2

LG Optimus L4 2’nin Özellikleri Kesinlik Kazandı

LG’nin Optimus serisine Optimus L4 2 isimli yeni bir üye dahil oldu. Performans bakımından alt seviye olarak tabir edebileceğimiz bu cihaz tek çekirdekli 1 GHz hızında çalışan MediaTek işlemciden ve 512 MB RAM’den güç alıyor. 3.8-inç büyüklüğünde ve 320 x 480 piksel çözünürlüğünde ekrana sahip. 4 GB dahili hafızaya sahip olan ürünün hafızası microSD kart yardımıyla arttırılabiliyor. 3 MP LED flaşa sahip arka kameraya sahip olan akıllının çift SIM kart destekli ve tek SIM kart destekli olmak üzere iki versiyonu satışa sunulacak.

LG-Optimus-L4-2

Android 4.1 Jelly Bean işletim sistemi ile satışa sunulacak olan akıllının fiyatı ise 174 dolar olarak belirtilmiş. Siyah ve beyaz renk seçeneklerine sahip olan Optimus L4 2’nin ülkemiz pazarında da kısa sürede yer almasını bekliyoruz. LG yetkilileri şimdilik bu ürün hakkında bu kadar bilgiye yer vermiş durumdalar. Önümüzdeki günlerde ürünün daha detaylı bilgilerini paylaşmaya çalışacağız.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap