HTC 17 Haziran 2013, 08:08
htc-one-mini

HTC One Mini’nin Özellikleri Netlik Kazandı

Performans bakımından HTC’nin şimdilik en akıllı telefonu olan One X’in küçük kardeşi olacak One Mini’nin özellikleri netlik kazandı. 1.4 GHz hızında çalışan çift çekirdekli Snapdragon 400 işlemciden güç alan akıllıya Adreno 305 grafik işlemci ve 2 GB RAM eşlik ediyor. 4.3-inç büyüklüğünde ekrana sahip olan akıllının ekran çözünürlüğü ise 1280 x 720 piksel çözünürlüğünde. Android 4.2.2 Jelly Bean işletim sistemini kullanan akıllı 16 GB dahili hafızaya sahip. MicroSD kart desteği sunması beklenilen ürünün hafızası böylelikle rahatlıkla arttırılabilir olacak.

htc-one-mini

Çift hoparlör, alüminyum kasa ek özelliklere sahip olan HTC One Mini’nin One X modeline tasarımsal olarak benzerliği ise kuşkusuz dikkat çekmekte. Samsung’un Galaxy S3 Mini ile yakalamış olduğu büyük başarıyı HTC’nin yakalayıp yakalamayacağı konusunda şimdilik net bir şey söylemek zor olsa da HTC’nin bu ürününü uygun fiyattan satışa sunmasını beklediğimizi de belirtmek isteriz.

2013’ün üçüncü çeyreğinde raflarda yerini almasını beklediğimiz HTC One Mini’nin hakkında gelişecek yeni bilgilerden sizleri haberdar edeceğiz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap