HTC 17 Haziran 2013, 15:46
htc-desire-200

HTC Desire 200’ün Özellikleri Belli Oldu

Performans bakımından üst seviye akıllı telefonlara oldukça önem veren HTC, alt seviye akıllı çıkarmayı da ihmal etmiyor. Böylelikle her akıllı telefon seviyesine de hitap etmiş olan HTC’nin son ürünü Desire 200’ün özellikleri belli oldu. Desire C’ye oldukça benzeyen bu akıllı 3.5-inç büyüklüğünde 320 x 480 piksel çözünürlüğünde LCD ekrana sahip.  1 GHz hızında çalışan tek çekirdekli işlemciden güç alan akıllıya 512 MB RAM eşlik ediyor.

HTC’nin yeni akıllısı Desire 200’ün kısaca incelendiği üstteki videoda ürünün Android 4.0.3 işletim sistemi kullandığı dikkat çekiliyor. Sanıyoruz ki HTC bu ürünü satışa sunmadan önce Android 4.1 Jelly Bean güncelleyecek. 4 GB dahili hafızaya sahip olan ürünün hafızası microSD kart yardımıyla arttırılabiliyor. 1.400 mAh büyüklüğünde bataryaya sahip olan akıllının şimdilik ne zaman satışa sunulacağı konusunda bir bilgiye yer verilmemiş. Ülkemiz pazarında da satışa sunulmasını beklediğimiz bu akıllının uygun fiyat etiketi ile iyi bir satış rakamına ulaşmasını bekliyoruz. Ürün hakkında gelişecek yeni bilgilerden sizleri haberdar edeceğiz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap