Aksiyon Oyunları 17 Haziran 2013, 23:18
fighyback

Android için Fightback’ın Videosu Yayınlandı

Oyun yapımcılığı konusunda Devil May Cry ve Enslaved: Odyssey gibi oyunlarla dikkat çeken Ninja Theory’nin geliştirdiği Fightback isimli Android oyunu için ilk video yayınlandı. Geçtiğimiz ay duyurusu gerçekleşen oyunun dağıtımını ise Chilingo üstleniyor. 80’li yılları yansıtan oyunda kız kardeşi kaçırılan birisinin kız kardeşini kurtarmak için verdiği mücadele anlatılıyor. 80’li yılların sokak dövüşçülerinin yer aldığı oyunda grafiklerin oldukça kaliteli olduğu göze çarpıyor. Çeşitli vuruş teknikleri ve farklı silah kullanabilen karakterinizi oyun içinde geliştirebilme yeteneğine de sahipsiniz.


Fightback oyununun şimdilik ne zaman çıkacağı konusunda net bir bilgi verilmese de yıl içerisinde oyunu Google Play Store üzerinde görmeyi planlıyoruz. Oyunun ücretli mi ücretsiz mi olacağı konusunda ise şimdilik net bir bilgi bulunmamakta.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap