Fotoğrafçılık 15 Haziran 2013, 09:49
camera2

Camera 2, Android Fotoğraf Efekt Uygulaması

Bu yazımızda siz takipçilerimize Android işletim sistemli cihazlarınızda kullanabileceğiniz oldukça marifetli bir fotoğraf efekt uygulamasından bahsedeceğiz. JFDP Labs isimli geliştirici ekip tarafından geliştirilip, kullanıcılara sunulan uygulama ile fotoğraflarınıza çeşitli görsel efektler uygulayabiliyorsunuz. Uygulamanın bizim incelemelerimize göre en başarılı şekilde uyguladığı efekt türü ise; fotoğraf eskitme. Uygulama içerisindeki hazır eskitme modlarını kullanarak ister daha önceden çekmiş olduğunuz ister de anlık olarak cihazınızın kamerası ile çekmekte olduğunuz fotoğraflara 20’li yıllardan 80’li yıllara kadar farklı temaları uygulayabilirsiniz.

camera2

Uygulamanın daha önceden çekilen fotoğraflarından haricinde cihazınızın kamerası ile beraber çalışıp, anlık olarak çektiğiniz fotoğraf ve videolara uygulayabilmesi benzer uygulamalara göre artık özellik olarak sayılabilir. Uygulama içerisinde fotoğraf ve videolarınıza ekleyebileceğiniz 25’den fazla görsel efekt bulunuyor. Google Play Store’da Fotoğrafçılık kategorisinde yer alan uygulama kullanıcılar tarafından şimdiye kadar yapılan indirmelerde 5.000 sınırını aşmış durumda. 5 MB boyutunda olan uygulama kullanıcılara Google Play Store ortalamasına göre 3.12 $ gibi yüksek bir fiyat ile satılsa da kullanıcılardan ilgi görüyor. Uygulamanın kullanıcılardan aldığı 4.5 gibi yüksek bir ortalama puan da uygulamanın gördüğü ilgiyi destekler nitelikte. Camera 2’i cihazınızda sorunsuz olarak çalıştırabilmeniz için cihazınızda yüklü Android işletim sistemi sürümünüzün en az 4.0.3 olması yeterli.

Aşağıdaki bağlantıyı kullanarak Camera 2 uygulamasını Google Play Store sayfası üzerinden cihazınıza indirip, kurabilirsiniz.

camera2-apk

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap