Diğer Telefonlar 14 Haziran 2013, 08:48
vodafone-smart-mini

Vodafone Smart Mini’nin Özellikleri Belli Oluyor

Ülkemiz mobil operatörlerinden olan Vodafone, Smart isimli akıllı telefon serisine bir ürün daha eklemeye hazırlanıyor. Smart Mini ismini alacak olan yeni modelin isminden de anlaşılacağı üzere ufak bir boyutta olacak. 3.5-inç büyüklüğünde 480 x 320 piksel çözünürlüğünde ekrana sahip olan ürün 1 GHz hızında çalışan tek çekirdekli işlemciden güç alıyor. 4 GB dahili hafızaya sahip olacak olan akıllının hafızası microSD kart desteği sayesinde rahatlıkla arttırılabiliyor.

vodafone-smart-mini

En uygun fiyatlı Android telefonlardan birisi olacak Smart Mini, Wi-Fi, Bluetooth 4.0, GPS ve HSDPA gibi veri transfer teknolojilerini bünyesinde barındırıyor. 12.2mm kalınlığında olan akıllının ağırlığı ise 118 gram olarak belirtilmiş. Android 4.1 Jelly Bean işletim sistemini kullanan akıllı 2 MP arka kameraya sahip.

Vodafone’un bu modeli ilk olarak İngiltere’de satışa sunuluyor. İngiltere satış fiyatı 50 pound olan akıllının ülkemiz pazarında da satışa sunulmasını bekliyoruz. Büyük ihtimalle ülkemizde tarifeye ek fiyat seçenekleri ile satışa sunulacak olan bu akıllının hakkında gelişecek yeni bilgilerden sizleri haberdar edeceğiz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap