Zeka Oyunları 14 Haziran 2013, 23:20
jurassci

Jurassic Park Builder, Android Jurassic Park Oyunu

Web sitemizde siz takipçilerimize daha önce Android işletim sistemli cihaz kullanıcıları arasında oldukça popüler olan Little Big City gibi sosyal medya hesaplarınız aracılığıyla arkadaşlarınız ile etkileşimli olarak oynayabileceğiniz oyunları tanıtmıştık. Bu yazımızda bahsedeceğimiz oyun; oynanış mantığı bakımından bu oyunlara benzer fakat oyun içeriği olarak farklı bir yapıda. Jurassic Park Builder isimli oyunda sinema ilgililerinin hemen tahmin edebileceği Jurassic Park filmi tema olarak seçilmiş. Oyun içerisindeki köyde kendinize ait olan dinozorları besleyerek nesillerini devam ettirmelerini sağlıyorsunuz.

jurassci

Oyunu cihazınızda oynamaya başladığınızda oyunun grafiksel efektleri ve 3 boyutlu animasyonları oyundan çok daha fazla keyif almanızı sağlıyor. Oyun içerisinde toplamda 34 farklı dinozor türü bulunuyor. Bölümlerde ilerleyerek, elde ettiğiniz puanlar ile bu dinozor türlerinden istediklerinize sahip olabiliyorsunuz. Oyunda besleyeceğiniz dinozor türleri etobur ve otobur olmak üzere iki gruba ayrılıyor. Dinozorlarını beslerken bunları da dikkate almanız gerekiyor. Yazımızın başında da bahsettiğimiz gibi oyunu sosyal medya hesaplarınızı kullanarak arkadaşlarınız ile etkileşimli olarak oynayabiliyorsunuz. Facebook desteği olan oyunu Facebook hesabınızı kullanarak arkadaşlarınız ile online olarak oynayabilir, gereken yerlerde arkadaşlarınızdan yardım isteyebilir veya yardım edebilirsiniz. Ücretsiz olarak kullanıcılara sunulan oyun Google Play Store sayfası üzerinden 1.000.000’dan fazla kez indirilmiş durumda.

Aşağıdaki bağlantıyı kullanarak yaklaşık 40 MB boyutunda olan Jurassic Park Builder oyununu Google Play Store sayfasından cihazınıza indirebilirsiniz.

jpark-apk

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap