Aksiyon Oyunları 14 Haziran 2013, 19:05
The Capulcu

Gezi Parkı için Android Oyun Çıktı “The Capulcu”

Son günlerde gündemin odak noktası olan Taksim ve Gezi Parkı için Android platformunda bir oyun yayınlandı. The Capulcu ismi verilen bu oyunda amacınız polislerden, gaz bombalarından kaçmak. Oldukça eğlenceli bir yapıya sahip olan oyunun grafik kalitesi ne yazık ki biraz düşük seviyede. Tabi ki bunun en büyük sebebi kısa zamanda sunulmasından kaynaklanıyor. Görüntü kalitesi biraz kötü olsa da ses kalitesi bakımından oldukça iyi bir oyun olan The Capulcu’nun kısa zamanda Google Play Store üzerinde iyi bir kullanıcı kitlesine ulaşmasını bekliyoruz.

The Capulcu The Capulcu-1

The Capulcu Android oyunu düşük seviye olarak tabir ettiğimiz Android cihazlarda rahatlıkla çalışabilmekte. Oyunu kurmanız için Google Play Store üzerinden indirmeniz gerekiyor. Ücretsiz olarak sunulan oyunu indirmek için bu linki kullanabilirsiniz.

The Capulcu oyunu için hazırlanmış kısa video ile oyunun nasıl oynandığını ve nasıl bir yapıya sahip olduğunu rahatlıkla anlayabilirsiniz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap