Araçlar 14 Haziran 2013, 13:58
autocad

AutoCAD 360 ile Android Cihazlarınız Üzerinde 3 Boyutlu Çizimler Yapın

AutoDesk, 3 boyutlu modelleme ile ilgilenenlerin yakından bildiği bir yazılım geliştirme firması. AutoDesk geliştirdiği 2 ve  3 boyutlu modelleme uygulamaları ile mimarlık, mühendislik gibi alanlarda proje çizimi ile uğraşanların bir anlamda en büyük yardımcısı oluyor. AutoDesk firmasının geliştirip Android işletim sistemli cihaz kullanıcılarına sunduğu AutoCad 360 isimli uygulama, Android cihazlar üzerinde 3 boyutlu modellemeler yapılabilmesine, daha önce yapılan projelerin görüntülenebilmesini ve düzenlenebilmesini sağlıyor.

autocad,

AutoCad 360 uygulaması kullanıcılar aylık veya yıllık abonelikleri ile sahip olabiliyorlar. Uygulamanın malesef sabit bir ücreti bulunmuyor. Uygulamanın ücretlerinden bahsedecek olursak; aylık abone yaptırarak AutoCad 360’a sahip olmak isterseniz aylık 4.99 $, yıllık abonelik yaptırarak da 49.99 $ karşılığında uygulamaya sahip olabiliyorsunuz. Biraz da uygulamanın özelliklerinde bahsedecek olursak; uygulama temel AutoCad çizim özelliklerinin yanı sıra kullanıcılarına dosyalarını DropBox gibi üçüncü parti uygulamalara kaydedebilme imkanı tanıyor. Uygulama AutoCad’in PC sürümünde yer alan birçok özelliği bünyesinde bulunduruyor fakat mobil uygulamadan tam anlamı ile verim alabilmek için cihazınızın güçlü bir işlemciye ve geniş bir ekrana sahip olması gerekiyor. Ayrıca hassas bir dokunmatik ekran da uygulamanın rahat ve verimli kullanımı için gerekli özelliklerden. Android sürümü 2.2 ve daha yeni olan cihazlarda çalışabilen uygulama Google Play Store sayfası üzerinden kullanıcılar tarafından toplamda 5.000.000’dan fazla defa indirilmiş.

Aşağıdaki bağlantıyı kullanarak AutoCad 360 uygulamasını cihazınıza indirebilirsiniz.

autocad-apk

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Benzer İçerikler

Yapılan Yorumlar (1)

  1. seçkin aktuğ

    Android işletim sistemi ile keşke daha önce tanışsa idim diyorum. Bunu sizin sayenizde söylüyorum çünkü paylaşımlarınız ile gerçekten sisteme hayran kaldım.

    Cevapla

Yorum Yap