Android Haberler 12 Haziran 2013, 21:56
ASUS-MeMO-Pad-HD7

Tablet Fiyatları Yıl Sonuna Kadar Oldukça Düşecek

Ülkemiz pazarında 2012 yılından itibaren büyük bir büyüme gösteren tablet pazarına her geçen gün yeni bir üye eklenmekte. Tabi her yeni ürünün eklenmesi ile rekabet oldukça artıyor ve buda bize uygun fiyat olarak geri yansıyor. Ülkemiz pazarında satışa sunulan neredeyse tüm tabletler kuşkusuz Çin’de üretilmekte ve bu firmalara tablet pazarının lider firmaları da dahil. Son zamanlarda uygun fiyatta tablet bulmak oldukça kolay olmaya başladı, tabi bu uygun fiyata sunulan tabletlerde en büyük sorun garanti olmakta. Birçoğumuz bilmediğimiz markaların ürünlerini satın almamaya çalışıyoruz. Son gördüklerimize göre de bu uygun fiyat tablet pazarında lider tablet üreticileri de dahil olmaya başladı.

ASUS-MeMO-Pad-HD7

Son günlerde BİM mağazalarında satışa sunulan Asus’un MeMo Pad isimli tableti 299TL fiyat etiketi ile iyi bir satış rakamına ulaştı. Araştırmalara göre Asus’un bu tabletinden sonra sunduğu MeMo Pad HD isimli tablet ile MeMo Pad tabletinin fiyatı oldukça düşüşe geçti. Avrupa pazarında 129 dolar fiyattan satışa sunulan MeMo Pad’in yakın zamanda 99 dolar seviyelerine gerilemesi beklentiler arasında. Asus’un bu tabletinde gerçekleşen fiyat düşüşünün yıl sonuna kadar ülkemiz pazarındaki birçok tablette gerçekleşeceği beklentiler arasında yer alıyor. Umarız ki beklentilerimiz üzerinde düşüşler gerçekleşir ve herkes istediği tableti en uygun fiyata satın alabilir.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Benzer İçerikler

Yapılan Yorumlar (1)

  1. Zeynep Koral

    tablet bilgisayar fiyatları annemin aldığı ojelerle aynı fiyatta ya resmen yuh aldjfalsfsd.

    Cevapla

Yorum Yap