Yarış Oyunları 12 Haziran 2013, 08:00
Asphalt8

Asphalt 8 için Tanıtım Videosu Yayınlandı

Gameloft’un en beğenilen oyunlarından birisi olan Asphalt serisine yeni bir üye katılıyor. Asphalt 8 ismiyle sunulacak oyunu ilk olarak Gameloft’un E3 listesinde görmüştük. Kaliteli grafik ve ses kalitesi ile dikkat çekecek olan Asphalt 8’de en büyük yenilik pist yapılarında olmuş. Yeni pistler sayesinde daha fazla aksiyon içerek yarışlar sunacak olan oyunda ayrıca eski oyuna göre araçların yüzde 80’i yenilenmiş durumda. 47 farklı araca sahip olan Asphalt 8’de yarışlar Venedik, Fransa Guyana, İzlanda ve Nevada Çölü gibi pistlerde gerçekleşecek.

Asphalt8

Temmuz ayı içerisinde satışa sunulması beklenen Asphalt 8’in Google Play Store üzerinde ülkemiz parasıyla 1.79TL’den satışa sunulacağı belirtilen açıklamalar arasında yer alıyor. Araba yarışı denildiğinde ilk akla gelen oyunlardan olan Asphalt’ın yeni üyesi ile büyük bir başarıya ulaşmasını bekliyoruz. Oyun için hazırlanmış olan kısa tanıtım videosunu aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap