Diğer Tabletler 11 Haziran 2013, 15:35
EasyPad R10S

Exper EasyPad R10S’in Özellikleri

Ülkemizde bilgisayar pazarında iyi bir satış gerçekleştiren Exper, bugün itibarı ile EasyPad R10S isimli akıllısını satışa sundu. Intel Atom Z2460 işlemcisini kullanan tablet 10.1-inç büyüklüğünde ve 1280 x 800 piksel çözünürlüğünde IPS ekran kullanıyor. Android 4.0 Ice Cream Sandwich işletim sistemi ile satışa sunulan akıllının Android Jelly Bean güncellemesini alıp almayacağı konusunda şimdilik bir bilgi bulunmuyor. 1 GB RAM’e sahip olan akıllıda 16 GB dahili hafıza bulunmakta. MicroSD kart yuvasına sahip olan akıllının böylelikle hafızası microSD kart yardımıyla arttırılabiliyor.

EasyPad R10S

9.5mm inceliğinde olan EasyPad R10S isimli bu tabletin ön kısmında 1.3 MP çözünürlüğünde kamera yer almakta. Şık bir tasarıma sahip olan ürün 5.400 mAh büyüklüğünde bataryaya sahip. Bilgilere göre 5 saat 10 dakika kullanım sunan bu batarya diğer tabletlere göre biraz düşük kalsa da gene de idare eder seviyede. Wi-Fi veri transfer teknolojisine sahip olan tablette Micro USB 2.0 ve kulaklık girişleri bulunmakta.

599TL fiyat etiketi ile satışa sunulan bu tabletin kısa zamanda birçok elektronik mağaza da yerini almasını bekliyoruz. Performans bakımından orta seviyede bir ürün olan Exper EasyPad R10S’in ülkemiz pazarında iyi bir kullanıcı kitlesine ulaşmasını bekliyoruz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap