Aksiyon Oyunları 11 Haziran 2013, 22:57
Dark Avenger

Dark Avenger ile Aksiyon Dolu Saatler Sizi Bekliyor

Google Play Store üzerinde kısa zamanda en popüler oyunlardan birisi olmayı başarmış Dark Avenger bugünkü yazımızın konuğu. Gerek grafik gerekse ses kalitesi bakımından oldukça üst seviye bir oyun olan Dark Avenger oyununda sahip olduğunuz karakterinizi güçlendirerek oyunu en iyi şekilde bitirmeniz gerekiyor. Oyun içerisinde üç farklı karakter seçebiliyorsunuz, bunlar; şövalye, okçu ve büyücü. Sahip olduğunuz karakterinizle zindanları tek tek taramalı ve ölümsüzlük yolunda önünüze çıkan her şeyi yok etmeniz gerekiyor.

Dark Avenger Dark Avenger-1

Oyun içerisinde yaratıkları öldürerek kazandığınız paralarla karakterinizi daha da güçlendirebilir, gelecek yeni bölümlerdeki yaratıklara karşı daha güçlü olabilirsiniz. Tabi ki kutulardan çıkan güç nesneleri ve hazineler sayesinde de karakterinizi güçlendirebilirsiniz. Gelişmiş kontroller sayesinde en iyi oyun deneyimini sunan Dark Avenger oyunu sizlerin de saatlerce oynadığı oyunlardan birisi olacak.

Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulan Dark Avenger Android oyununu indirmek için aşağıda belirtmiş olduğumuz bağlantıyı kullanabilirsiniz. Bağlantıda yer alan barkodun nasıl Android cihazınız tarafından taratılacağını bilmiyorsanız bu konumuza göz atmanızı öneriyoruz. Eğer ki taratma yapmadan indirmeyi gerçekleştirmek isterseniz aşağıdaki bağlantıya (resme) tıklamanız yeterli olacaktır.

Dark Avenger Android Apk

Dark Avenger-2 Dark Avenger-3

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap