Zeka Oyunları 10 Haziran 2013, 14:22
logo1

Logo Quiz, Android Logo Tahmin Oyunu

Logo Quiz, Android işletim sistemli cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir logo tahmin oyunu. Google Play Store üzerinde Zeka ve Bulmaca Oyunları kategorisinde Android kullanıcıları tarafından oldukça ilgi gören oyun içerisinde 15 farklı zorluk seviyesinde toplam 1000’in üstünde logo bulunuyor. Yaklaşık 10 MB boyutunda olan oyunu cihazınıza kurup, çalıştırdığınızda karşınıza farklı zorluk seviyeleri için kategoriler geliyor. Bu zorluk seviyelerinde adım adım ilerlemek zorundasınız. Oyun içerisindeki logolar içerdikleri görselliğe, metinlere ve popülerliklerine göre kategorilenmiş durumda.

logo1 logo2

Oyunu başlattığınızda seçtiğiniz kategoriden rastgele bir logo karşınıza geliyor. Bu logolar gıdadan, teknolojiye çok farklı sektörlerden derlenerek oyuna dahil edilmiş. Oyunda da karşınıza gelen logonun hangi firmaya ait olduğunu tahmin etmeniz ve cihazınızın klavyesini kullanarak yazmanız isteniyor. Herhangi bir çoklu seçim alanı olmadığı için logonun sahibi firmanın adını doğru ve eksiksiz şekilde yazarsanız oyundan tam puan alabiliyorsunuz. Google Play Store sayfası üzerinden 100.000’den fazla kez indirilen oyun kullanıcılardan ortalama 4.4 gibi yüksek bir puan almış durumda. Boş zamanlarınızı değerlendirmek için oldukça eğlenceli bir araç olan Logo Quiz oyununu Android cihazlarınızda sorunsuz olarak çalıştırabilmeniz için Android işletim sistemi sürümünüzün en az 2.1 olması gerekiyor.

Aşağıdaki bağlantıyı kullanarak ücretsiz olarak kullanıcılara sunulan Logo Quiz uygulamasını Google Play Store sayfası üzerinden cihazınıza indirebilirsiniz.

logo-apk

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap