Diğer Tabletler 9 Haziran 2013, 23:29
smart-touch-710

Karne Hediyesi Uygun Fiyata Tablet Mi Düşünüyorsunuz?

Okulların kapanmasına günler kala çocuklarımıza karne hediyesi almanın vakti gelmiş demektir. Bu yazımızda sizlere tanıtacağımız Android tablet tamda çocuklarınıza uygun özelliklere sahip. Uygun fiyatlı tabletler ile dikkat çeken Ezcool firması karne hediyesi düşünen veliler için 7-inç büyüklüğünde ekrana sahip Smart Touch 710 isimli tabletini 149TL fiyat etiketi ile satışa sunuyor. Hepsiburada.com üzerinden gerçekleşen bu satışla çocuğunuzun bu yazı oldukça eğlenceli geçecek. Kalite bakımından orta seviyede diyebileceğimiz bir tablet olan Smart Touch 710, Cortex-A8 mimarisine sahip tek çekirdekli işlemciden güç alıyor.

smart-touch-710

7-inç büyüklüğünde 800 x 480 piksel çözünürlüğünde kapasitif ekrana sahip olan ürünün önünde 0.3 MP arkasında ise 2 MP kamera yer alıyor. 4 GB dahili hafızaya sahip olan akıllının hafızası microSD kart yuvası sayesinde arttırılabilmekte. 512 MB RAM’e sahip olan akıllı Android 4.0 işletim sistemini kullanmakta. Wi-Fi ve harici 3G desteğine sahip olan ürün 10.6 mm inceliğinde ve 310 gram ağırlığında.

Pembe, beyaz ve siyah renk seçenekleri ile satışa sunulan Ezcool’un bu ürünü 2.800 mAh büyüklüğünde bataryaya sahip. Performans bakımından tablet bazında orta seviye bir ürün olan Smart Touch 710’un 149 TL fiyat etiketi ile oldukça iyi bir seviyede olduğunu söyleyebiliriz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap