Samsung 9 Haziran 2013, 07:23
Samsung-Galaxy-S4-kablosuz-şarj

Galaxy S4 Kablosuz Şarj Üniteleri Satışa Sunuldu

Samsung’un şimdilik en iyi performans sunan akıllısı olan Galaxy S4 bilindiği üzere kablosuz şarj edilebilme özelliğine sahip. Tabi ki bu işlem için kutu içeriğinden çıkan şarj ünitesinin haricinde şarj pedi almak gerekiyor. Samsung’un resmi internet sitesinde satışa sunulan bu ürün haricinde birde koruma kapağı da bulunmakta. Samsung’un sitesinde şarj kapağı 39.99$ fiyat etiketi ile satışa sunulurken pad ise 49.99$ fiyatla satışa sunulmuş durumda. Eğer ben ikisini almak istiyorum derseniz de 89.98$’ı gözden çıkarmanız gerekiyor.

Samsung-Galaxy-S4-kablosuz-şarj

Gelecek haftalarda büyük ülkemizdeki büyük Samsung mağazalarında da satışa sunulmasını beklediğimiz kablosuz şarj pedinin üzerinde LED bilgilendirme menüsü yer alıyor. Eğer ki pad ile Galaxy S4’ü yanlış bağlarsanız LED ışıklar size bir uyarı yolluyor ve doğru şekilde bağlamanız gerektiğini belirtiyor. Yanlış bağladığınızda sarı ışık yanarken doğru bağladığınızda da yeşil ışık yanmakta.

Galaxy S4’e kablosuz şarj edilebilme özelliği katan bu ürünlerin şimdilik ülkemiz fiyatı ne yazık ki belli değil. Bu ürünler hakkında gelişecek yeni bilgilerden sizleri haberdar etmeye çalışıcağız.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap