Samsung 8 Haziran 2013, 22:44
galaxy-s4-zoom

Galaxy S4 Zoom Yoksa Bu Mu?

Samsung’un kamera-telefon niteliğinde tanıtması beklenen Galaxy S4 Zoom modelinin bir görseli yayınlandı. Tabi ki Samsung tarafından yayınlanmayan bu görselin şimdilik kesin bir bilgi taşımadığını belirtmek isteriz. Görsele baktığımızda kalın yapıya sahip olan akıllının arka kısmında kamera sensörü ve delakşör butonu göze çarpıyor. 4.3-inç büyüklüğünde ve 960 x 540 piksel çözünürlüğünde Super AMOLED ekrana sahip olması beklenen Galaxy S4 Zoom modelinin 1.6 GHz hızında çalışan çift çekirdekli işlemciden güç alması beklenmekte.

galaxy-s4-zoom

16 MP çözünürlüğünde arka kameraya sahip olması beklenen akıllının 10x optik zoom yapabilmesi bekleniyor. Şimdilik kamera konusunda net bir bilgi bulunmazken gelecek haftalarda ürünün tüm teknik özelliklerinin netlik kazanmasını bekliyoruz. 8 GB dahili hafızaya sahip olması beklenen akıllıda ayrıca microSD kart yuvasının da yer almasını bekliyoruz. Büyük bir ihtimalle Android 4.2.2 işletim sistemini kullanacak olan akıllıda her Galaxy serisinde yer alan TouchWiz kullanıcı arayüzü yer alacak. Wi-Fi, Bluetooth 4.0 ve GPS gibi veri transfer teknolojilerine sahip olacak olan akıllının şimdilik ne zaman tanıtılacağı konusunda bir bilgi bulunmamakta. Galaxy S4 Zoom hakkında çıkacak yeni bilgileri sizlere sunmaya devam edeceğiz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap