HTC 7 Haziran 2013, 08:23
htc logosu

HTC One Max Mı Geliyor?

Akıllı telefon pazarının en büyük üreticilerinden birisi olan HTC’nin One serisine yeni bir ürün eklemesi beklentileri artmaya başladı. Son haberlere göre 5 milyon satış gerçekleştiren HTC One serisine One Max isminde yeni bir akıllı gelecek. Performans bakımından üstün bir akıllı olacak olan One Max’ın 6-inç büyüklüğünde ekrana sahip olması bekleniyor. 2.3 GHz hızında çalışan dört çekirdekli Snapdragon 800 işlemciden güç alacak olan akıllı 2 GB RAM’e sahip olacak. Super LCD ekran teknolojisiyle donatılan akıllının hem performans bakımından hem de kaliteli görüntü vermesi bakımından oldukça iyi bir akıllı olacağını söyleyebiliriz.

htc logo

HTC’nin son ürünlerinde yer alan Ultrapiksel teknolojisinin bu akıllıda da yer alması beklenirken arka kameranın çözünürlüğünü hakkında şimdilik bir bilgi bulunmuyor. 2.1 MP ön kameraya sahip olacak olan akıllıda ayrıca entegre çift hoparlörlü olması beklenmekte. 3.300 mAh büyüklüğünde batarya ile şarj bakımından sıkıntı yaşamayacağını düşündüğümüz bu akıllıda ayrıca BoomSound teknolojisi gibi teknolojilerinin de yer verilmesini bekliyoruz.

HTC’nin performans bakımından en iyi ürünlerinden birisi olmasını beklediğimiz One Max’ın şimdilik ne zaman tanıtılacağı konusunda bir açıklama bulunmamakta. Android 4.3 Jelly Bean işletim sistemini kullanacak olan bu akıllının satışa sunulduktan kısa süre sonra ülkemiz pazarında da yer almasını bekliyoruz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap