Diğer Tabletler 6 Haziran 2013, 08:08
Primo 81

MSI’den Yeni Bir Tablet “Primo 81”

Akıllı telefon ve tablet pazarında pek aktif olarak karşımıza çıkmayan MSI, Computex 2013 fuarında iPad modeline benzer bir tabletini tanıttı. Primo 81 ismi verilen bu tabletin en büyük artısı ise uygun fiyattan satılacak olması. Bilgisayar pazarında olduğu gibi tablet pazarında da adından oldukça söz ettirmeyi düşünen MSI, Primo 81 isimli bu tabletinde Cortex-A7 tabanlı çalışan 4 çekirdekli Allwinner A315 işlemci kullanıyor. 7.85-inç büyüklüğünde ve 1024 x 768 piksel çözünürlüğünde IPS ekrana sahip olan ürünün bu ekranı iPad Mini’nin ekranı ile tamamen aynı.

Primo 81

Android 4.2 Jelly Bean işletim sistemini kullanan tablete 1 GB RAM eşlik etmekte. RAM bakımından biraz geride kalan üründe 3.500 mAh büyüklüğünde batarya bulunmakta. Ülkemiz pazarında da satışa sunulmasını beklediğimiz MSI’in bu akıllısının ilk olarak Asya ve Ortadoğu’da satışa sunulmasını bekliyoruz. Ürünün şimdilik tam olarak ne zaman satışa sunulacağı ve fiyatı konusunda bir bilgi bulunmamakta.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap