Aksiyon Oyunları 6 Haziran 2013, 17:05
modern-combat-5

Gameloft’tan Modern Combat 5 Geliyor!

Mobil oyun denildiğinde en büyük firmalardan birisi olan Gameloft, bugün daha önce sunmuş olduğu Modern Combat’ın 5. oyunu tanıtıldı. Büyük bir başarıya ulaşan Modern Combat’ın bu oyununda da aynı başarıya ulaşmasını bekliyoruz. Gameloft tarafından Modern Combat 5’için yayınlanan videoda oyunun görsel ve ses kalitesi bakımından ne kadar kaliteli oyun olacağını anlamak mümkün. FPS dinamiklerine yeni etkenler katarak karşımıza diğer oyunlardan daha kaliteli bir yapıda çıkacak olan Modern Combat 5 için hazırlanmış olan videoyu aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz.


Yayınlanan bu videoda Venedik’te gerçekleşen bir çalışma gösterilmekte. Şimdilik Android platformu için ne zaman çıkacağı belli olmayan Modern Combat 5’in 2013’ün en iyi Android oyunlarından birisi olmasını bekliyoruz. Ücretli mi ücretsiz mi sunulacağı belli olmayan Modern Combat 5’in hakkında oluşacak yeni bilgilerden sizleri haberdar edeceğiz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Benzer İçerikler

Yapılan Yorumlar (2)

  1. hakan

    lütfen öodern combat 5 ücretsiz olsun oyun çokk güzel

    Cevapla
  2. hakan

    PardonYanlış yazdım bu oyun dünyanın en iyi tablet oyunu her yerde bakıyorum herkez ücretsiz olsun diyor zaten hiçbir serisi ücretsiz değil bu ücretsiz olsun

    Cevapla

Yorum Yap