Aksiyon Oyunları 6 Haziran 2013, 22:58
dead-trigger-2

Dead Trigger 2 Geliyor!

Google Play Store’un grafik ve ses kalitesi bakımından en iyi aksiyon oyunlarından birisi olan Dead Trigger’in ikinci oyunu gelecek dönemde karşımıza çıkacak. İlk oyunu gibi grafik ve ses kalitesi bakımından üstün oyun olacak Dead Trigger 2’nin en büyük artısı multiplayer destekli online bir oyun olması olacak. Tabi ki multiplayer oyununun yanı sıra ilk oyunda olduğu gibi single player modu da bu oyunda yer alacak. NVIDIA’nin Tegra 4 teknolojisine sahip grafikler ile dikkat çekecek olan oyun eski oyununda yer alan birçok silahın yanı sıra yeni silahlarla da sahip olacak.

İlk oyuna göre biraz daha zor bir yapıya sahip olacak olan Dead Trigger 2 oyununda zor bölümlerin içerisinde boss adını verdiğimiz dev yaratıklarda bizi bekliyor olacak. Eski oyuna göre daha bağlayıcı bir yapıya sahip olacak olan bu oyunun arkadaşlar ile oynayabilme imkanını bize sunuyor olması bizce oldukça iyi bir düşünce olmuş.

Ücretli mi yoksa ücretsiz mi sunulacağı konusunda ve ayrıca ne zaman sunulacağı konusunda şimdilik bir bilgi verilmezken sadece bir video kullanıcılarla paylaşılmış durumda. Oyun için sunulan videoyu aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap