Aksiyon Oyunları 5 Haziran 2013, 23:20
Transformers Legends-4

2013’ün Popüler Android Oyunu Transformers Legends

Google Play Store üzerinde son zamanlarda oldukça popüler olan Transformers Legends isimli Android oyunu bugünkü yazımızın konuğu.  Çizgi roman ve filmleri ile dünya çapında büyük başarıya ulaşan Transformers robotlarının oyunu gibi düşünebilecek Transformers Legends oyununda amacınız filmde olduğu gibi Decepticons’ları yenmek. Oyuna ilk baktığımızda bizleri aksiyon dolu sahneler bekliyor gibi görünse de ne yazık ki bu beklentilerimiz biraz boş çıkıyor. Oyunda robotlar arasındaki savaşlar kartlarla gerçekleşiyor. Yani oyun içerisinde sahip olduğunuz her karakter bir karttan ibaret. İlk etapta bu bize farklı gelse de kısa sürede oyuna alışıyor ve bağımlısı oluyorsunuz.

Transformers Legends-4

Transformers Legends Transformers Legends-1 Transformers Legends-2 Transformers Legends-3

Oyun içerisinde sahip olduğunuz Transformers karakterlerinizi güçlendirerek daha iyi robotlara sahip olabiliyorsunuz. Ayrıca bonus saldırılara da sahip olarak düşmanlarınızı kısa sürede yok edebilirsiniz. Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulan bu oyunda zamanın nasıl geçtiğini anlayamayacaksınız. Ülkemizde de iyi bir kullanıcı kitlesine sahip olan Transformers Legends Android oyununu indirmek için bu linki kullanabilirsiniz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap