Diğer Telefonlar 3 Haziran 2013, 16:48
asus-fonepad-note

ASUS Fonepad Note’un Özellikleri Netlik Kazandı

Samsung’un Galaxy Note 3 modelini tanıtmasını beklediğimiz şu zamanda ASUS, Samsung’dan önce davranarak tablet-telefon melezi FonePad Note modelini tanıttı. 6-inç büyüklüğünde Full HD ekrana sahip olan FonePad Note Intel’in çift çekirdekli Atom Z2560 işlemcisinden güç alıyor. 1.6 GHz hızında çalışan bu Atom işlemci performans bakımından oldukça üst seviyede hizmet sunarken bu performansa 2 GB RAM’de dahil oluyor. 8MP arka kamerayı bünyesinde bulunduran akıllının ön kısmında ise 1.2 MP çözünürlüğünde kamera yer almakta.

asus-fonepad-note

Android işletim sistemini kullanacak olan akıllının şimdilik hangi sürümü kullanacağına dair bir bilgiye yer verilmemiş. Lakin hangi sürümü kullanıyor olsa da Android 4.3 Jelly Bean güncellemesini alacak ilk ASUS modellerinden birisi olmasını bekliyoruz. ASUS FonePad Note’un şimdilik çıkış tarihi ve satış fiyatı konusunda ise şimdilik bir bilgi verilmemiş durumda. ASUS’un bu akıllısında yer alan Intel Atom Z2560 işlemcisinin nasıl bir performans sunduğu konusunda oluşacak incelemelerden sizleri haberdar edeceğiz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap