Diğer Telefonlar 3 Haziran 2013, 07:56
Liquid S1

Acer Liquid S1’in Özellikleri Belli Oldu

Ülkemiz pazarında en çok satış gerçekleştiren Tayvan merkezli bilgisayar üreticisi Acer, Computex Fuarı başlamadan bir gün önce yeni akıllısı Liquid S1’i tanıttı. Orta-üst seviyeler arasında bir akıllı olan Liquid S1 uygun fiyatı ile dikkat çekecek ürünlerden birisi olmaya aday. 5.7-inç büyüklüğünde 720p çözünürlüğünde ekrana sahip olan ürün 1.5 GHz hızında çalışan dört çekirdekli MediaTek tarafından geliştirilen işlemciden güç alıyor. 1 GB RAM’i bünyesinde barındıran Liquid S1 çift SIM kart desteği sunmakta. 8GB depolama hafızasına sahip olan akıllının hafızası microSD kart ile arttırılabiliyor.

Liquid S1

Büyük ekranı ile dikkat çeken Liquid S1’in ağırlığı 195 gram olarak belirtiliyor. Ürünün bu ağırlığı ile Galaxy Note 2’den 15 gram ağır geldiğini söyleyebiliriz. 2.400 mAh büyüklüğünde bataryaya sahip akıllı siyah ve beyaz renk seçenekleri ile satışa sunulacak. Bu yılın 3. çeyreğinde pazara sunulacak olan akıllının Avrupa satış fiyatı 430 Dolar olarak belirtilmiş. Ülkemiz pazarında da bazı elektronik mağazalarda yer almasını beklediğimiz akıllının ülkemiz pazarında ne kadara satılacağı konusunda şimdilik bir bilgi bulunmuyor.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap