Diğer Telefonlar 2 Haziran 2013, 09:53
zte-grand-s-flex

ZTE Grand S Flex’in Özellikleri ve Görseli

Çin’in en büyük mobil üreticilerinden birisi olan ZTE dün gerçekleştirmiş olduğu bir röportaj ile iki yeni modelini tanıttı. Grand S Flex ve Blade G ismi verilen bu ürünler piyasaya bütçe dostu olarak sunulacak. 5-inç Full HD ekrana sahip olan Grand S Flex 1.7 GHz hızında çalışan dört çekirdekli Snapdragon S4 Pro işlemciden güç alıyor. 2 GB RAM’e sahip olan ürünün arka kısmında 13 MP kamera yer alıyor. ZTE’nin performans bakımından üst seviye cihazlarından birisi olan Grand S Flex Avrupa pazarına Eylül ayında giriş yapacak.

zte-grand-s-flex

Android 4.2 veya gelecek haftalarda karşımıza çıkacak Android 4.3 sürümünü kullanması beklenen Grand S Flex 2.300 mAh büyüklüğünde bir bataryaya sahip. Ülkemiz pazarında mobil operatörler aracılığıyla satışa sunulmasını beklediğimiz bu ürünün yaz sonuna doğru ülkemize girmesini bekliyoruz. ZTE’nin yeni akıllısı hakkında oluşacak bilgilerden sizleri haberdar edeceğiz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap