LG 1 Haziran 2013, 10:14
Optimus-L9-2

LG Optimus L9 2’nin İlk Görüntüleri Göründü

LG’nin Optimus serisine yeni bir üye katılmak üzere. Optimus L9 modelinin ikinci versiyonu olacak olan bu akıllının internete görselleri sızdırıldı. Orta-üst seviye arası bir akıllı olacak Optimus L9 2 1.4 GHz hızında çalışan çift çekirdekli Snapdragon 400 işlemcisini kullanıyor. 4.7-inç büyüklüğünde ve 720p çözünürlüğünde IPS ekrana sahip olan ürüne Adreno 305 grafik birimi eşlik etmekte. Android 4.1.2 işletim sistemi ile gelecek ürün 1 GB RAM’e sahip durumda.

Optimus-L9-2

LG’nin bu akıllısına dair şimdilik bu kadar özellik net olarak bilinmekte. Tabi ki LG’nin bu ürün üzerinde halen çalışmalar yaptığını da belirtmek isteriz. Yani ürünün performans bakımından özellikleri değişiklik gösterebilir. Ürünün ne zaman tanıtılacağı konusunda bir bilgi bulunmasa da bize göre 2013’ün 3 çeyreğinde bu ürünü görmek mümkün.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap