Android Tablet 1 Haziran 2013, 20:51
Nexus-7

Google’ın Yeni Nexus 7’si Bu Mu?

Geçtiğimiz Google I/O etkinliğinde tanıtılması beklenen, fakat tanıtılmayan Nexus 7’nin Google’ın Google Maps videosunda görüldüğü haberleri yayılmaya başladı. Google Maps için hazırlanmış olan videoda çok kısa bir bölümde gösterilen 7-inç büyüklüğündeki tabletin yeni Nexus 7 olup olmayacağına dair şimdilik kesin bir bilgi söylenemese de ürünün Temmuz ayında tanıtılmasına kesin gözle bakılıyor. Android’in son sürümü Android 4.3 Jelly Bean işletim sistemini kullanacak olan bu tablette 7-inç büyüklüğünde ve 1920 x 1200 piksel çözünürlüğünde ekran bulunması bekleniyor.

Qualcomm’un Snapdragon S4 Pro işlemcisinden güç alması beklenen ürünün hakkında şimdilik başka bir bilgiye yer verilmemiş durumda.  Yeni Nexus 7’nin görüldüğü iddia edilen Google’ın Google Maps için hazırlamış olduğu video:

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap