Avea inTouch 2’nin Özellikleri ve Fiyatı

Yaklaşık 6 ay önce karşımıza çıkan inTouch modeli ile büyük bir başarı sağlayan Avea bugün gerçekleştirmiş olduğu basın toplantısı ile  inTouch 2 modelini resmi olarak tanıttı. 4-inç büyüklüğünde ekrana sahip olan ürün 1 GHz hızında çalışan Qualcomm işlemciden güç alıyor. Performans olarak üst seviyede olmayan akıllı uygun fiyatı sayesinde akıllı telefon almak isteyen fakat maddiyattan dolayı alamayan kişilere hitap ediyor. 5 MP arka kameraya sahip olan ürün Android 4.0.4 işletim sistemini ve Avea’nın gerçekleştirmiş olduğu kullanıcı arayüzünü kullanıyor.

avea-intouch-2

123mm x 63.5mm x 10mm boyutlarına sahip olan inTouch 2 130 gram ağırlığa sahip. Siyah ve beyaz renk seçeneklerine sahip olan ürün 32 GB’a kadar SD Kart desteği sunuyor. 1.650 mAh büyüklüğünde bataryaya sahip olan akıllı Wi-Fi, Bluetooth ve GPS veri transfer teknolojilerine de sahip durumda.

Başta da bahsettiğimiz gibi performans olarak üstün olmayan ürün fiyat konusunda ise oldukça iyi seviyede. 449TL satış etiketi ile Avea iletişim merkezlerinde satışa sunulacak ürün içerisinde Avea’nın geliştirmiş olduğu 3 boyutlu Avea Tema, Avea FotoFilm, Avea Güvenlik, Avea Oyun, Avea Uygulama Vitrini, Avea NeNerede ve Avea Bulutt gibi uygulamalar ön yüklü olarak geliyor. Akıllının en önemli özelliği ise bu uygulamaları rahatlıkla silebilme özelliğine sahip olması. Yani kullanmadığınız Avea uygulamasını rahatlıkla silebilmek mümkün. Böylelikle kullanmadığımız ve hafızada yer kaplayan Avea uygulamalarını rahatlıkla kaldırabilmek mümkün.

1 TL’den başlayan teklif seçenekleri ile satışa sunulan ürünü alan kullanıcılara Avea Blutt Servisi’nden 12 boyunca 4 GB saklama alanı hediye olarak sunuluyor. Avea’nın inTouch 2 için hazırlamış olduğu tekliflere bu bağlantıdan göz atabilirsiniz.

----

Yazar Bilgileri

Aliq aliq90@hotmail.com
MEB Bakanlığına Bağlı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'nde V.H.K.İ. olarak çalışıyorum. Ayrıca boş zamanlarımda hobi olarak Androidsistem.net sitesinde yazılar yazarak sitemizde yardım bekleyen arkadaşlara yardımcı olmaya çalışmaktayım.Google

Telefon Karşılaştırıcı (Beta)

Bu aracımız sayesinde sizlerde bu sistemin içerisinde yer alan Android telefonları rahatlıkla karşılaştırabilirsiniz. Bu karşılaştırma aracımız sadece teknik özellikleri içermektedir. Bu sebepten karşılaştırmalarda diğer etkenleri de göz önüne almanızın önemli olduğunu belirtelim.

YAZI HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BİLDİRİN

YAZIYA YORUM YAP

Androidsistem.net Hakkında

Android hakkında yeni çıkan Android telefonları, Android tabletleri inceleyen Android uygulamalar hakkında sizlere günlük olarak veriler sunan Androidsistem.net sitemiz sizlerin aracılığı ile daha iyiye daha çok kişiye ulaşmayı amaçlıyor.

"Androidsistem.net, Android adına her şey burada."

Androidsistem.net'i Takip Edin!

Androidsistem.net'i aşağıdaki sosyal ağlar üzerinden takip edip, destek olabilirsiniz.


Androidsistem.net'i takip ettiğiniz için teşekkür ederiz.