Samsung Galaxy Core’nin Özellikleri Sızdırıldı

Aliq
26.04.2013
Okuma
Yorum Yok

Performans odaklı akıllı telefonların yanı sıra orta seviye akıllı telefon üretimine de hız kesmeden devam eden Samsung’un bu modellerine yeni bir üye katılıyor. GT-I8262 kod adı ile belirtilen bu akıllı Galaxy Core olarak adlandırılmakta. Galaxy Core 1.2 GHz hızında çalışan çift çekirdekli işlemciden ve 768 MB RAM’den güç alıyor. 4.3-inç büyüklüğünde 480×800 piksel çözünürlüğünde ekrana sahip olan ürün, çözünürlük bakımından biraz düşük kalmış gibi.

Samsung-Galaxy-Core

Asya ve Avrupa pazarında satışa sunulması beklenen bu ürünün çift SIM kart desteği sunması en iyi yönlerinden birisi. 8 GB dahili hafızaya sahip olan üründe microSD kart yuvası da yer alıyor. Böylelikle microSD kart sayesinde hafızası +32GB daha arttırılabilmekte. Mayıs ayının ortalarında ilk olarak Rusya’da satışa sunulacak olan bu ürünün fiyatının da 417$ olacağı belirtilmekte.

5MP arka kameraya sahip olan ürünün ülkemiz pazarında yer alıp almayacağı konusunda şimdilik bir bilgi bulunmazken ürünün tek SIM kart girişli modellerinin de piyasaya sunulacağı düşünülmekte. Android sürümü olarak şimdilik hangisi kullanılacağı belli olmayan üründe büyük ihtimalle Android 4.1 veya Android 4.0 yer alacak.

----

Yazar Bilgileri

Aliq aliq90@hotmail.com
MEB Bakanlığına Bağlı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'nde V.H.K.İ. olarak çalışıyorum. Ayrıca boş zamanlarımda hobi olarak Androidsistem.net sitesinde yazılar yazarak sitemizde yardım bekleyen arkadaşlara yardımcı olmaya çalışmaktayım.Google

Telefon Karşılaştırıcı (Beta)

Bu aracımız sayesinde sizlerde bu sistemin içerisinde yer alan Android telefonları rahatlıkla karşılaştırabilirsiniz. Bu karşılaştırma aracımız sadece teknik özellikleri içermektedir. Bu sebepten karşılaştırmalarda diğer etkenleri de göz önüne almanızın önemli olduğunu belirtelim.

YAZI HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BİLDİRİN

YAZIYA YORUM YAP

Androidsistem.net Hakkında

Android hakkında yeni çıkan Android telefonları, Android tabletleri inceleyen Android uygulamalar hakkında sizlere günlük olarak veriler sunan Androidsistem.net sitemiz sizlerin aracılığı ile daha iyiye daha çok kişiye ulaşmayı amaçlıyor.

"Androidsistem.net, Android adına her şey burada."

Androidsistem.net'i Takip Edin!

Androidsistem.net'i aşağıdaki sosyal ağlar üzerinden takip edip, destek olabilirsiniz.


Androidsistem.net'i takip ettiğiniz için teşekkür ederiz.