Samsung Galaxy Ace 3 Modelinin Özellikleri Belli Oluyor

Samsung’un ülkemiz pazarında ve dünya pazarında yüksek satış rakamları gerçekleştirdiği Galaxy Ace modelinin 2. versiyonunu geçtiğimiz yıl görmüştük. Şimdi de Galaxy Ace’ın 3. versiyonu karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Galaxy Ace 3 ismi verilecek olan bu model kardeşleri gibi orta seviyedeki teknik özelliklere sahip olacak. Şimdilik modelin özellikleri resmi olarak netlik kazanmasa da yüksek ihtimalle gelebilecek teknik özellikleri belli oluyor.

galaxy ace 2

1.2 GHz hızında çalışan tek çekirdekli işlemciden güç alması beklenen modelde 1 GB RAM’in de yer alması bekleniyor. 4-inç büyüklüğünde ekrana sahip olması beklenen ürünün hafızasının 4 GB olması bekleniyor. MicroSD kart yuvasına sahip olması beklenen ürünün hafızası böylelikle microSD ile arttırılabilecek. Android 4.1 Jelly Bean işletim sistemine sahip olması beklenen ürünün arka kısmında 5 MP kameranın yer alması bekleniyor. Ürünün ön kısmında da görüntülü konuşma imkanı sunan kamera bulunması beklediğimiz modelin 4 farklı renk seçeneğine sahip olmasını bekliyoruz. 1.500 mAh bataryaya sahip olması beklenen ürünün ayrıca çift SIM kartlı farklı bir versiyonunun da satışa sunulması bekleniyor.

Tasarımsal olarak Galaxy Ace modellerine benzemesi beklenen Galaxy Ace 3’ün Avrupa pazarında 300$ ile 300 Avro arasındaki fiyattan satışa sunulması beklenmekte. Ülkemizde de satışa sunulmasına kesin gözle baktığımız bu ürünün şimdilik ne zaman satışa sunulacağı konusunda bir bilgiye yer verilmemekte.
Samsung’un yeni ürünü olacak Galaxy Ace 3 hakkında gelişecek yeni bilgilerden sizleri haberdar edeceğimizden emin olabilirsiniz.

----

Yazar Bilgileri

Aliq aliq90@hotmail.com
MEB Bakanlığına Bağlı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'nde V.H.K.İ. olarak çalışıyorum. Ayrıca boş zamanlarımda hobi olarak Androidsistem.net sitesinde yazılar yazarak sitemizde yardım bekleyen arkadaşlara yardımcı olmaya çalışmaktayım.Google

Telefon Karşılaştırıcı (Beta)

Bu aracımız sayesinde sizlerde bu sistemin içerisinde yer alan Android telefonları rahatlıkla karşılaştırabilirsiniz. Bu karşılaştırma aracımız sadece teknik özellikleri içermektedir. Bu sebepten karşılaştırmalarda diğer etkenleri de göz önüne almanızın önemli olduğunu belirtelim.

YAZI HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BİLDİRİN

YAZIYA YORUM YAP

Androidsistem.net Hakkında

Android hakkında yeni çıkan Android telefonları, Android tabletleri inceleyen Android uygulamalar hakkında sizlere günlük olarak veriler sunan Androidsistem.net sitemiz sizlerin aracılığı ile daha iyiye daha çok kişiye ulaşmayı amaçlıyor.

"Androidsistem.net, Android adına her şey burada."

Androidsistem.net'i Takip Edin!

Androidsistem.net'i aşağıdaki sosyal ağlar üzerinden takip edip, destek olabilirsiniz.


Androidsistem.net'i takip ettiğiniz için teşekkür ederiz.