Gizli Bahçe, Android Bahçe Tasarlama Oyunu

Gizli Bahçe, Android işletim sistemli cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir bahçe tasarlama oyunu. Gizli Bahçe ile oyun içerisindeki malzemeleri kullanarak istediğiniz gibi bahçeler tasarlayabiliyorsunuz. Oyun interaktif bir yapıya sahip olan şehir geliştirme ve benzeri oyunlara göre daha basit ama kendi içerisinde kullanıcılara keyifli bir kullanım sunuyor. Gizli Bahçe oyununu Android cihazınıza kurduktan sonra oyun menüsünü açtığınızda karşınıza bahçelerinizde kullanabileceğiniz malzemeler geliyor. Bu malzemeleri kullanarak istediğiniz gibi tasarımlar oluşturabiliyorsunuz.

gizlibahce

Oyun içerisinde herhangi bir yarışma mantığı bulunmuyor. Oyun yalnızca hayalinizdeki bahçe tasarımlarını grafiksel bir arayüz üzerinden pratik bir şekilde tasarlamanızı sağlıyor. Tasarladığınız bahçelerinize çeşitli boy, renk ve şekildeki bitkileri, yine farklı boyutlardaki taş yapıları, köprüleri, sandalları, ırmakları koyarak yaratıcılığınızı sınayabiliyorsunuz. Oyun üzerinde tasarladığınız bahçelerinizin son hallerini sosyal paylaşım sitelerindeki hesaplarınızı kullanarak istediğiniz kişiler ile paylaşabiliyorsunuz. Gizli Bahçe yüksek indirme sayısı ile birlikte Google Play Store’da yüksek kullanıcı puanı alan ücretsiz oyunlardan birisi. Oyunun kullanıcılardan aldığı ortalama puan 4.2. Oyun, Android işletim sistemi 2.1 ve üzerinde olan cihazlarda sorunsuz olarak kullanılabiliyor.

Aşağıdaki bağlantıyı kullanarak yaklaşık 15 MB boyutunda olan Gizli Bahçe oyununu, Google Play Store sayfasından cihazınıza indirip, kurabilirsiniz.

gizlibahce-apk

----

Yazar Bilgileri

Tunlu aliq09@hotmail.com
Google

Telefon Karşılaştırıcı (Beta)

Bu aracımız sayesinde sizlerde bu sistemin içerisinde yer alan Android telefonları rahatlıkla karşılaştırabilirsiniz. Bu karşılaştırma aracımız sadece teknik özellikleri içermektedir. Bu sebepten karşılaştırmalarda diğer etkenleri de göz önüne almanızın önemli olduğunu belirtelim.

YAZI HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BİLDİRİN

YAZIYA YORUM YAP

Androidsistem.net Hakkında

Android hakkında yeni çıkan Android telefonları, Android tabletleri inceleyen Android uygulamalar hakkında sizlere günlük olarak veriler sunan Androidsistem.net sitemiz sizlerin aracılığı ile daha iyiye daha çok kişiye ulaşmayı amaçlıyor.

"Androidsistem.net, Android adına her şey burada."

Androidsistem.net'i Takip Edin!

Androidsistem.net'i aşağıdaki sosyal ağlar üzerinden takip edip, destek olabilirsiniz.


Androidsistem.net'i takip ettiğiniz için teşekkür ederiz.