Hungry Shark Evolution, Android Köpekbalığı Oyunu

Hungry Shark Evolution, Android işletim sistemli cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir oyun. Oyundaki amacımız; bizim kontrolümüzde olan köpek balığını yöneterek diğer küçük balıkları yemesini sağlayıp, en yüksek puanı yapmak. Oyun içerisinde tamamlamanız gereken 45 farklı görev bulunuyor. Oyunu oynarken dikkat etmeniz gereken konulardan birisi, köpek balığınızı sürekli olarak beslemeniz. Eğer gereken sürede diğer küçük balıkları yiyerek köpek balığınızı beslemezseniz, ölüyor.

hungryshark

Balığınızın ne kadar gücünün kaldığını, oyun ekranının üst kısmındaki kalp simgeli hayat çizgisinden anlık olarak takip edebilirsiniz. Oyunun grafikleri ücretsiz oyunlara göre kaliteli fakat oyun kontrolü hakkında aynı şeyleri söylememiz zor. Oyun genel olarak oynanabilir düzeyde fakat kullanıcıların oyun içerisindeki balığın yönetimini daha iyi sağlayabilmeleri için oyuna ek bir güncelleme ile bu özelliğin kazandırılması gerekiyor. Google Play Store sayfasında da kullanıcıların oyun ile ilgili şikayetleri bu yönde. Geliştirici ekip sonraki sürümler için Google Play Store sayfasındaki yorumları dikkate alarak iyileştirmeye giderse daha iyi bir oyun karşımıza çıkabilir. Yaklaşık 90 MB boyutunda olan oyun şimdiye kadar Google Play Store’da 1.000.000 indirme barajını geçmiş durumda. Oyunun Android cihaz kullanıcılarından aldığı ortalama puan ise 4.6.

Aşağıdaki bağlantıyı kullanarak Hungry Shark Evolution oyununu ücretsiz olarak cihazınıza indirebilirsiniz.

hungryshark-apk

----

Yazar Bilgileri

Tunlu aliq09@hotmail.com
Google

Telefon Karşılaştırıcı (Beta)

Bu aracımız sayesinde sizlerde bu sistemin içerisinde yer alan Android telefonları rahatlıkla karşılaştırabilirsiniz. Bu karşılaştırma aracımız sadece teknik özellikleri içermektedir. Bu sebepten karşılaştırmalarda diğer etkenleri de göz önüne almanızın önemli olduğunu belirtelim.

YAZI HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BİLDİRİN

YAZIYA YORUM YAP

Androidsistem.net Hakkında

Android hakkında yeni çıkan Android telefonları, Android tabletleri inceleyen Android uygulamalar hakkında sizlere günlük olarak veriler sunan Androidsistem.net sitemiz sizlerin aracılığı ile daha iyiye daha çok kişiye ulaşmayı amaçlıyor.

"Androidsistem.net, Android adına her şey burada."

Androidsistem.net'i Takip Edin!

Androidsistem.net'i aşağıdaki sosyal ağlar üzerinden takip edip, destek olabilirsiniz.


Androidsistem.net'i takip ettiğiniz için teşekkür ederiz.