Flick Shoot Futbol, Android Futbol Şut Oyunu

Web sitemizde daha önce birçok futbol oyunu tanıtmıştık. Bu yazımızda bahsedeceğimiz oyun da Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir futbol – şut oyunu. Oyun içerisinde futbol maç modu bulunmuyor. Farklı modlar ile oynayabileceğiniz şut oyunları içeren oyun, Google Play Store sayfasında yer alan geliştirici bilgilerine göre; tamamen Türk yapımı.

flick-1flick-2

Oyunun ücretsiz ve PRO olarak iki sürümü bulunuyor. Süre kısıtlaması olmayan oyunun ücretsiz sürümünde bazı oyun modları kısıtlanmış durumda. Oyunun serbest vuruş modunda isterseniz kale önüne baraj yerleştirerek oyunu zorlaştırabiliyorsunuz. Oyunun hedef modunda ise kale üzerinde gösterilen hedefi vurmaya çalışıyorsunuz. Hedef üzerinde belirtilen kırmızı noktalara topu isabet ettirdiğinizde tam puan kazanıyorsunuz. Google Play Store’da 1 milyon indirme sayısına ulaşan nadir Türk oyunlardan olan Flick Shoot Futbol, kullanıcılardan gelen geri bildirim ve oylamalar ile de bu başarısını somut olarak gösteriyor. Yaklaşık 10 MB boyutunda olan oyunun, tüm oyun modları açık olan sürümü kullanıcılara 0.92 $ karşılığında sunuluyor.

Oyunu sorunsuz olarak oynayabilmeniz için Android sürümü 2.0.1 veya üzerinde olan bir cihaza sahip olmanız gerekiyor. Aşağıdaki bağlantıyı kullanarak Flick Shoot Futbol oyununu cihazınıza indirebilirsiniz.

flick-apk

----

Yazar Bilgileri

Tunlu aliq09@hotmail.com
Google

Telefon Karşılaştırıcı (Beta)

Bu aracımız sayesinde sizlerde bu sistemin içerisinde yer alan Android telefonları rahatlıkla karşılaştırabilirsiniz. Bu karşılaştırma aracımız sadece teknik özellikleri içermektedir. Bu sebepten karşılaştırmalarda diğer etkenleri de göz önüne almanızın önemli olduğunu belirtelim.

YAZI HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BİLDİRİN

YAZIYA YORUM YAP

Androidsistem.net Hakkında

Android hakkında yeni çıkan Android telefonları, Android tabletleri inceleyen Android uygulamalar hakkında sizlere günlük olarak veriler sunan Androidsistem.net sitemiz sizlerin aracılığı ile daha iyiye daha çok kişiye ulaşmayı amaçlıyor.

"Androidsistem.net, Android adına her şey burada."

Androidsistem.net'i Takip Edin!

Androidsistem.net'i aşağıdaki sosyal ağlar üzerinden takip edip, destek olabilirsiniz.


Androidsistem.net'i takip ettiğiniz için teşekkür ederiz.