Benji Bananas, Eğlenceli Bir Android Oyunu

Tunlu
27.02.2013
Okuma
Yorum Yok

Benji Bananas, yakın bir zaman önce Android işletim sistemli cihaz kullanıcılarına sunulan ve kullanıcıların büyük çoğunluğunun beğenisini kazanan bir oyun. Oyun içerisindeki kahramanımız bir maymun. Oyundaki amacımız ise ağaçlar yardımı ile ormanda yer alan muzları toplayarak en yüksek puanı yapmak. Ücretsiz olarak kullanıcılara dağıtılmasına rağmen oyunun grafikleri oldukça kaliteli olarak tasarlanmış.

benjibananas

Oyun içerisinde bulunan ağaçlar yardımı ile ormanda yer alan muzları toplamanız gerekiyor. Ağaç dallarından düşmemek için ekranınıza seri şekilde dokunarak dallardan atlamalısınız. Oyunu oynarken ekranda beliren gaz maskesi, ninja kostümü gibi bonus araçları da toplayarak oyundaki hızınızı arttımak gibi ek donanımlar kazanabilirsiniz. 20 MB boyutunda olan oyun yaklaşık iki gün içerisinde Google Play Store sayfasından 50.000 defanın üzerinde indirilmiş durumda. Oyunu sorunsuz olarak Android cihazlarınızda çalıştırmanız için cihazınıza kurulu olan Android işletim sistemi sürümünün en az 2.2 olması gerekiyor. Boş zamanlarınızı değerlendirmek için ücretsiz, kaliteli bir oyun arıyorsanız Benji Bananas hoşunuza gidecektir.

Aşağıdaki bağlantıyı kullanarak Google Play Store ortalama puanı 4.6 olan Benji Bananas oyununu cihazınıza indirip, oynamaya başlayabilirsiniz. Oyunun geliştirici ekibi tarafından hazırlanan tanıtım videosunu da izleyerek oyunun içeriği hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

benjibananas-apk

----

Yazar Bilgileri

Tunlu aliq09@hotmail.com
Google

Telefon Karşılaştırıcı (Beta)

Bu aracımız sayesinde sizlerde bu sistemin içerisinde yer alan Android telefonları rahatlıkla karşılaştırabilirsiniz. Bu karşılaştırma aracımız sadece teknik özellikleri içermektedir. Bu sebepten karşılaştırmalarda diğer etkenleri de göz önüne almanızın önemli olduğunu belirtelim.

YAZI HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BİLDİRİN

YAZIYA YORUM YAP

Androidsistem.net Hakkında

Android hakkında yeni çıkan Android telefonları, Android tabletleri inceleyen Android uygulamalar hakkında sizlere günlük olarak veriler sunan Androidsistem.net sitemiz sizlerin aracılığı ile daha iyiye daha çok kişiye ulaşmayı amaçlıyor.

"Androidsistem.net, Android adına her şey burada."

Androidsistem.net'i Takip Edin!

Androidsistem.net'i aşağıdaki sosyal ağlar üzerinden takip edip, destek olabilirsiniz.


Androidsistem.net'i takip ettiğiniz için teşekkür ederiz.