Reeder’dan 3G’li 10-inç Ekranlı Tablet: “REEDPAD4 MAXI”

Ülkemiz tablet pazarında şu günlerde sıkça adını duyduğumuz ve sitemizin de reklam ortaklarından birisi olan Reeder firması geçtiğimiz günlerde yeni bir modelini ülkemizde tanıttı. 3G özelliği sayesinde piyasadaki birçok tabletten kendini ayıran Reedpad4 Maxi, bu özelliğinin yanı sıra performans olarak da oldukça gelişmiş düzeyde. Tabi bu belirtmiş olduğumuz performans Samsung’un tabletleri gibi en üst seviyede olmasa da şimdilik kullanım açısından iyi bir düzeyde. Bu düzeye göre de fiyatı oldukça uygun seviyede.

10-1-inç 1024 x 600 piksel çözünürlüğe sahip FHD LED ekrana sahip olan modelin ön kısmında 0.3 MP ve arka kısmında 2 MP’lik bir kamera yer almakta. 1.5 GHz hızında çalışan Multi-Core Allwinner A10, cortex A8 tabanlı işlemciden güç alan modelde ayrıca 1 GB RAM yer alıyor. Performans bakımından piyasadaki birçok tablete göre üstün olan Reedpad4 Maxi 3G, Wi-Fi ve Bluetooth gibi iletişim teknolojilerini de içerisinde barındırmakta.

8 GB dahili hafızaya sahip olan modele microSD kart ile +32 GB daha hafıza eklemek mümkün. Mali-400MP grafik işlemci bulunan ürün birçok zorlu Android oyunu rahatlıkla oynatabiliyor. Mini USB, mini HDMI girişine sahip olan modelde kulaklık girişi de yer almakta. 5600 mAh gibi büyük bir bataryaya sahip olan Reedpad4 Maxi’nin fiyatı da şimdilik 549TL’den belirtilmiş durumda.

Fiyat-performans bakımından oldukça iyi bir ürün olduğunu düşündüğümüz Reedpad4 Maxi’nin 2 yıl garantisi de mevcut. 197 x 118 x 10.2 mm ölçülerinde olan model tasarım bakımından da oldukça sade ve hoş bir yapıya sahip.

Büyük teknoloji mağazalarında satışa sunulan bu modeli Reeder’in resmi internet sitesinden de satın alabilirsiniz. Reeder’in çıkarmış olduğu bu modelden iyi bir satış elde etmesini bekliyoruz.

----

Yazar Bilgileri

Aliq aliq90@hotmail.com
MEB Bakanlığına Bağlı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'nde V.H.K.İ. olarak çalışıyorum. Ayrıca boş zamanlarımda hobi olarak Androidsistem.net sitesinde yazılar yazarak sitemizde yardım bekleyen arkadaşlara yardımcı olmaya çalışmaktayım.Google

Telefon Karşılaştırıcı (Beta)

Bu aracımız sayesinde sizlerde bu sistemin içerisinde yer alan Android telefonları rahatlıkla karşılaştırabilirsiniz. Bu karşılaştırma aracımız sadece teknik özellikleri içermektedir. Bu sebepten karşılaştırmalarda diğer etkenleri de göz önüne almanızın önemli olduğunu belirtelim.

YAZI HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BİLDİRİN

YAZIYA YORUM YAP

Androidsistem.net Hakkında

Android hakkında yeni çıkan Android telefonları, Android tabletleri inceleyen Android uygulamalar hakkında sizlere günlük olarak veriler sunan Androidsistem.net sitemiz sizlerin aracılığı ile daha iyiye daha çok kişiye ulaşmayı amaçlıyor.

"Androidsistem.net, Android adına her şey burada."

Androidsistem.net'i Takip Edin!

Androidsistem.net'i aşağıdaki sosyal ağlar üzerinden takip edip, destek olabilirsiniz.


Androidsistem.net'i takip ettiğiniz için teşekkür ederiz.